ULTRA CONTACT LENSES
Fiyat (KDV Dahil)
169.9
 
Kargo Bilgisi
:
1 Kutu
14.20 8.50
Lens Değerleri (Diğer Gözünüz)
14.20 8.50
Adet
:
Kampanya
BAUSCH & LOMB


 

MoistureSealTM teknolojisi ileGözlerinizi Yeni Bir Kontak Lens Devrine Açın.


 

Nemden Gelen Konfora1,2Terfi Edin!

ULTRA CONTACT LENSLERİ 

 

Ultra Contact Lens
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %46
Temel Eğri (BC) mm. : 8.50
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm

 

 

 • Comfort moist teknolojisi sayesinde lensleriniz gün boyu nemli kalır.
 • Yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde daha parlak, nefes alan sağlıklı gözlerle gün boyu konforlu kullanım sağlar.
 • Yuvarlak ince lens tasarımı ile gün boyu rahatlık sunar.
 • Bausch Lomb tarafından üretilen %46 su içeriğine sahip lenstir.
 • Silikon hidrojel yapısı ile şeffaf kontakt lensler kategorisinde yer alır.
 • Parlamaları azaltarak loş ışıkta bile daha net ve canlı görüş sağlar.
 • Dijital cihaz kullanımı ve klimali ortamlarda Gün boyu nem gün boyu konfor, gece gözde kalabilme özelliğine sahiptir.
  ULTRA CONTACT LENS  
     
  DEĞİŞİM SIKLIĞI : Aylık planlı değişim
  MATERYAL : % 46 Su +% 54 Samfilcon A
  SU İÇERİĞİ : 46%
  Dk / t 163 Dk / t
  RENK : var
  MERKEZ KALINLIĞI : 0.07 mm (@ -3.00D)
  ÇAP : 14.2 mm
  TEMEL EĞRİ : 8.5 mm
  DİYOPTRİLER : +6,00D - -12,00D
  AMBALAJ : 6 adet blister ( kutuda )

Maximum

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek çekim - 169.9 
2 ay 88.48  176.97 
3 ay 59.31  177.92 
6 ay 30.17  181.05 
9 ay 20.64  185.72 
12 ay 16.05  192.63 

Cardfinans

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek çekim - 169.9 
2 ay 88.48  176.97 
3 ay 59.31  177.92 
6 ay 30.17  181.05 
9 ay 20.64  185.72 
12 ay 16.05  192.63 

İptal & İade & Değişim

Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;

      1.Satılan ürünün iade edilebilmesi için müşterinin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

 

      2.Satılan ve kargo paketi kabul edilerek kullanılmaya başlanan ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle kullanılamaz durumda olması gerekmektedir.

 

      3.Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın,müşteri hizmet kalitesi politikamız çerçevesinde ürün ambalajı açılmadığı ve kullanılmadığı takdirde, ürün teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebi iletilerek bu talep kabul edildikten sonra ürün iade alınabilir. Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.

    4.Sitemizde satılan kişiye özel ürünler hariç tüm ürünler,7 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

      Lütfen yaşadığınız her türlü sorunu öncelikle internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize bildiriniz. İlk defa kullandığınız ve kullanışlı olan ürünümüzle ilgili kullanıcıları bilgilendirerek olası bilgi eksiklikleri nedeniyle sorun yaşanması ihtimalini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda, ürünün bozuk olduğuna çalışmaz durumda olduğuna kanaat getirmeden önce lütfen size ürün kullanımı konusunda verilen yönergeleri ve başvurmanız durumunda sağlanacak bilgileri eksiksiz olarak kullanarak ürünlerimizi doğru bir şekilde kullanmaya çalışınız.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ 

 

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI:  lenssiparis.com

 

Ünvanı: lenssiparis.com

Adresi:

Telefon: 05321771124

Fax: 

1.2- ALICI:  

 

Adı/soyadı/Ünvanı:  

Adresi :  

Telefon:  

Gsm:  

Email:  

 

MADDE 2- KONU  İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.sevgiliyesaat.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

3.1- Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satış Bedeli (adet x birim fiyat olarak) aşağıda belirtildiği gibidir. 

3.2- Ödeme Şekli :{odeme_sekli}·  Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.·  Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.·  Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

 

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Whatsapp İletişim Hattı