DAILIES AQUA COMFORT PLUS TORIC
Fiyat (KDV Dahil)
134.9
 
Kargo Bilgisi
:
1 Kutu
14.40 8.80
Lens Değerleri (Diğer Gözünüz)
14.40 8.80
Adet
:
Kampanya
ALCON-CIBA VISION

DAILIES® AQUACOMFORT PLUS® TORIC

 

 

Air Optix for Aqua

DAILIES® AquaComfort PLUS®Toric stabil görme,1** net ve devamlı görme 1** ve her göz kırpışta ferahlık2 sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


 

PRECISION
CURVE™ LENS TASARIMI


 

Gün boyu konfor sağlamak üzere her göz kırpışta salınan HPMC, PEG ve PVA* gibi nemlendirici ajanlar içerir ve bu ajanlar sayesinde rahatlık sağlar.2,3

PRECISION CURVE™ LENS TASARIMI, gözün doğal göz kırpma mekanizmasıyla birlikte çalışarak net ve stabil görme sağlar.1,4

 

 

 

 

Göz kırpma ile aktif hale gelen nem teknolojisine sahip günlük kullan-at lens grubu olan DAILIES®, ferahlatıcı konfor sunar.2

PRECISION CURVE® LENS TASARIMI1
Stabil tasarım, göz kırpma sırasında 5o'den az kayma değeri sağlar.4

GÖZ KIRPMA İLE AKTİF HALE GELEN NEMLENRİME2
Gün boyu süren ferahlık ve konfor için her göz kırpışta nemlendirici ajanlar salınır.

KULLANIM RAHATLIĞI1,2
Net görme ve gün boyu süren rahatlık.

*HPMC: Hidroksipropilmetilsellülöz, PEG: Polietilenglikol, PVA: Polivinilalkol. **Yüksek seviyede memnuniyet: net görüş: %91; gün boyu kullanılabilirlik: %85; gün boyu devamlı görme: %82 oranındadır ve göz hekimleri, lensin kolayca yerleşmesi, meslektaşlarına önerilmesi (katılanlar veya daha çok katılanlar: %100) ve net görüş sağladığı (aynı fikirde olanlar: %97) konusunda aynı görüştedirler.

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric (Nelfilcon A) kontakt lensler hakkında önemli bilgi: Astigmat için ek düzeltmeye ihtiyaç duyan ve gözünde herhangi bir hastalık bulunmayan kişilerde görmenin optik olarak düzeltilmesi için günlük kullanıma (uyanıkken 24 saatten kısa) yöneliktir. DAILIES® AquaComfort Plus® Toric günlük kullan-at kontakt lenslerin bir kez kullanılması ve her kullanımın ardından atılması amaçlanmaktadır. Gün içinde kullanılabilecek maksimum süre göz doktorunuz tarafından belirlenmelidir. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız.3

FOCUS DAİLİES TORİK ASTIGMATLI LENSLER

• Dıoptri / Sph / Pwr : Göz değerinizdir. Gözleriniz Hipermetrop ( yakın ) ise (+) ; Miyop ( uzak ) ise ( - ) li değer seçmeniz gerekmektedir.

• CYL / Silindirik :Astigmatlı ( toric ) lenslerde astigmat değerinizdir. ( - ) işareti ile ifade edilir. 

• Aks / Axe :Astigmatlı ( toric ) lenslerde 0 ile 180 derece arasında bir değerdir. 

• Bc :Base curve gözün temel eğrisidir. 

• Dia : Lensin dış çap ölçüsüdür.

• Kutu Seçimi :İki göz numaranız aynı ise sağ ya da sol seçeneklerinden bir tanesini doldurmanız yeterlidir.

Focus Dailys Toric
Lens Tipi :Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli :Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği :1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Temel Eğri (BC) mm. :8.80 mm
Çap (Dia) mm. :14.40 mm
 
  • Focus Dailies Toric lensleri yeni güne taptaze lenslerle başlamak için idealdir.
  • Astigmat kullanıcılarının göz kusurlarının düzeltilmesinde kullanılan günlük kullan at lenslerdir.
  •  

Maximum

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek çekim - 134.9 
2 ay 70.26  140.51 
3 ay 47.09  141.27 
6 ay 23.96  143.75 
9 ay 16.38  147.46 
12 ay 12.75  152.95 

Cardfinans

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek çekim - 134.9 
2 ay 70.26  140.51 
3 ay 47.09  141.27 
6 ay 23.96  143.75 
9 ay 16.38  147.46 
12 ay 12.75  152.95 

İptal & İade & Değişim

Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;

      1.Satılan ürünün iade edilebilmesi için müşterinin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

 

      2.Satılan ve kargo paketi kabul edilerek kullanılmaya başlanan ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle kullanılamaz durumda olması gerekmektedir.

 

      3.Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın,müşteri hizmet kalitesi politikamız çerçevesinde ürün ambalajı açılmadığı ve kullanılmadığı takdirde, ürün teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebi iletilerek bu talep kabul edildikten sonra ürün iade alınabilir. Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.

    4.Sitemizde satılan kişiye özel ürünler hariç tüm ürünler,7 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

      Lütfen yaşadığınız her türlü sorunu öncelikle internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize bildiriniz. İlk defa kullandığınız ve kullanışlı olan ürünümüzle ilgili kullanıcıları bilgilendirerek olası bilgi eksiklikleri nedeniyle sorun yaşanması ihtimalini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda, ürünün bozuk olduğuna çalışmaz durumda olduğuna kanaat getirmeden önce lütfen size ürün kullanımı konusunda verilen yönergeleri ve başvurmanız durumunda sağlanacak bilgileri eksiksiz olarak kullanarak ürünlerimizi doğru bir şekilde kullanmaya çalışınız.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ 

 

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI:  lenssiparis.com

 

Ünvanı: lenssiparis.com

Adresi:

Telefon: 05321771124

Fax: 

1.2- ALICI:  

 

Adı/soyadı/Ünvanı:  

Adresi :  

Telefon:  

Gsm:  

Email:  

 

MADDE 2- KONU  İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.sevgiliyesaat.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

3.1- Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satış Bedeli (adet x birim fiyat olarak) aşağıda belirtildiği gibidir. 

3.2- Ödeme Şekli :{odeme_sekli}·  Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.·  Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.·  Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

 

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Whatsapp İletişim Hattı