MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
Giriş Yap Kayıt Ol

ALCON-CIBA VISION

4 KUTU AIR OPTIX HYDRAGLYDE + BIOTREU300 ML + 120 ML

Air Optix Plus Hydraglade kontakt lensleri 16 saat sonra bile lensleri ıslak tutan biriktirme koruması ve yüzey nemi kombinasyonu için smart shield teknolojisi ve Hydraglade nem matrisini bir araya getirir. bu yüksek kalite slikon hidrojel kontakt lensler göz kuruluğu çekenlere rahat bir lens deneyemi sunmak için sürekli olarak yenilenir. Air Optix Haydraglade 1 ile 6 geceye kadar gözde kalabilme özelliğine sahiptir.

399.99 KDV
DAHİL

FRESHLOOK ONE DAY NUMARALI

Freshlook One Day renkli lensleri, günlük kullanımlı lenslerin özgürlük, hijyen ve rahatlığını sunarken dört farklı çarpıçı renk skalası ile renkli lens kullanıcılarına harika bir seçenek sunuyor. Alcon (Ciba Vision) tecrübe ve teknolojisi ile günlük lens kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

69.99 KDV
DAHİL

Dailies Total 1 Avantaj Paket 6 Kutu

Değişken su içerikli ilk ve tek kontakt lenstir. Yumuşak yüzeyi sayesinde gün boyu rahat kullanım sağlar.

739.90 KDV
DAHİL

OPTIFREE EXPRESS 355 ML 2Lİ PAKET

OPTIFREE EXPRESS 355 ML 2Lİ PAKET

60.00 KDV
DAHİL

Aosept Plus 360 ml. Lens Solüsyonu

Koruyucu içermeyen Aosept Plus kontatk lenslerinizi dezenfekte ederek ultra konfor sağlar. Her lens tipinde derinlemesine temizlik ve koruma sağlaması amacıyla kullanılabilir.

69.90 KDV
DAHİL

Air Optix Multifocal

Air optix multifocal lensler uzak yakın ihtiyacı olanlar için mükemmel tasarlanmış slikon hydrojel lenslerdir.üst düzeyde oksijen iletimi sağlar..ikisi bir arada teknolojisi ile tanışın..

218.90 KDV
DAHİL

DAILIES Aqua Comfort Multifocal

DAILIES ® AquaComfort Plus ® Multifokal kontakt lensler, Her mesafeden netlik ve ferahlatıcı bir bütün gün konfor için tasarlandı. Hassas Profil tasarımı, berrak görüş için ve gün ışığına döndüren nemle bütün gün ferahlatıcı konfor sağlar.

154.90 KDV
DAHİL

4 kutu Air Optix for Astigmatism +Bıotrue 300 ml + 120 ml Solusyon

Air Optix for Astigmatism hidrojel torik lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletkenliğine sahiptir. Sağlıklı görünümün yanı sıra net görüş imkanı sağlar.

544.90 KDV
DAHİL

4 kutu Air Optix Toric + Renu 360 ml+120 ml solusyon

Air Optix for Astigmatism kontakt lenslerinizi taktığınızda, sağlıklı ve konforlu bir kullanım için gözlerinizin ihtiyacı olan nem ve oksijeni bir arada bulabilirsiniz. %33 su içerir ve astigmatı tolore eder.

544.90 KDV
DAHİL

Air Optix for Astigmatism

Astigmatlı kullanıcılar için, gözün doğal göz kırpma mekanizmasıyla birlikte çalışarak 1. günden 30. güne kadar net ve tutarlı bir görüş sağlayan, Precision Balance 8|4 tasarıma sahip günlük kullanımlı aylık değişim programlı lensler

149.90 KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

DAILIES AQUA COMFORT PLUS TORIC

Astıgmatlı göz kusurlarının düzeltilmesinde yüksek performans sergileyen günlük tak çıkar astıgmat lensleri..

134.90 KDV
DAHİL

4 kutu freshlook Numaralı + Optıfree 355 ml solusyon

Göz rengini zenginleştirerek gözle görülür bir değişikliğe kadar çok çeşitli istenen görünümler sunar.

244.90 KDV
DAHİL

4 kutu freshlook + Optıfree 355 ml solusyon

12 farklı renk seçeği ile doğal bir görünüm elde edebilir ayrıca görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

244.90 KDV
DAHİL

2 Kutu Freshlook + Optıfree 355 ml solusyon

FreshLook çok çeşitli olarak göz renginizi geliştirmek veya değiştirmek amacıyla kullanılan kontakt lenstir. 16 rengi bulunmaktadır.

122.90 KDV
DAHİL

AIR OPTIX COLORS NUMARASIZ

1.günden 30. güne kadar değişmeyen lens konforu yüksek derecede nefes alan renkli lensler. Silikon hidrojel yapısı sayesinde dünya da bir ilk olma özelliğini taşır. Kontakt lensin içerisine yerleştirilen renk sayesinde doğal bir göz rengi elde edersiniz. 9 farklı renk seçeneği mevcuttur.

89.90 KDV
DAHİL

AIR OPTIX COLORS NUMARALI

Air optix colors renkli lensleri slicon hydrojel materyalden üretilmiş ve bu özelliği ile rakipsiz bir renkli lens çeşididir..oksijen geçirgenliği ve konforu ile size renkli lenslerde de en iyi lens kullanımını sağlar..

89.90 KDV
DAHİL

FRESHLOOK ONE DAY NUMARASIZ

Günlük Kullan At renkli lenslerdir..Yeşil,mavi,gri ve ela renkleri mevcuttur,bir lens ambalajında 10 adet 5 günlük lens bulunur. Hareli serisi doğal bir görünüm sağladığı için tercih edebilirsiniz.

79.90 KDV
DAHİL

Freshlook Colorblends/Numaralı (Hareli)

Günlük ya da ara sıra kullanım için uygun hareli lenslerdir. Göz renginin değişikliğini oluşturmak için tasarlanmıştır. Aylık kullanım için uygundur. Siz de açık ve ya koyu renk gözlere sahipseniz, tam bir göz rengi belirginliği için tercih edebilirsiniz.

64.90 KDV
DAHİL