MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
Giriş Yap Kayıt Ol

ÖZEL LENSLER

CONFLEX AİR 100 UV

CONFLEX AIR 100 UV SERT LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

699.00 KDV
DAHİL

CONFLEX AİR / DK 52

CONFLEX AIR SERT LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

699.00 KDV
DAHİL

CONFLEX A 90

CONFLEX A 90 SERT LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

699.00 KDV
DAHİL

GEAFLEX 70

GEAFLEX 70 YILLIK LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

499.00 KDV
DAHİL

CONTACT INDİVİDUAL

CONTACT INDIVIDUAL YILLIK LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

499.90 KDV
DAHİL

RAINBOW KROMATIK 38

RAINBOW COLORS TORIC YILLIK LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 2 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 1 ÇİFT SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

599.90 KDV
DAHİL

RAINBOW PROSTETIK LENS

RAINBOW PROSTETIK LENS Raınbow Prostetik Yıllık Kullanım Lens 1 ADET FİYATIDIR.

349.90 KDV
DAHİL

Rose K. Sert Lens

Rose K. düzensiz kornea hastaları için geliştirilmiş, en sık reçete edilen objektif markadır.

1049.00 KDV
DAHİL

Toris K Yumuşak Keratokonus

İleri seviyede UV blokajı. Artırılmış keskin görüş sağlar. Silikon hidrojel yapıya sahiptir. İdeal ve yumuşak yapısı sayesinde sert lens kullanamayanlar için uygundur. Şişede 1 adet olarak satışı yapılmaktadır. 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır

839.90 KDV
DAHİL

SILSOFT

Katarak ameliyatı geçirmiş çocuklar ya da yetişkiler için tasarlanmış yıllık afak lenstir. 1 çift lens için iki adet sipariş verilmelidir.

449.90 KDV
DAHİL

Proestetik lens

Özel boyama prostetik lens sayesinde doğal görünümü yeniden elde edebilirsiniz. İris kusurlu gözlerde hastayı eski sürecine kavuşturacak ve en iyi şekilde kusurları düzenleyecek bir lenstir.

269.90 KDV
DAHİL